"ГРОССЛІФТ"

Навантажувачі продаж і оренда - «ГРОССЛІФТ»

Вилковий навантажувач, дизельний навантажувач, візок платформений, електронавантажувачі, гідравлічні візки та інше обладнання для складів пропонує компанія «ГРОССЛІФТ».

Складське обладнання є найважливішою ланкою логістичної системи будь-якого підприємства. Команда кваліфікованих спеціалістів компанії ТВК «Нова» допоможе вибрати вилочний навантажувач, дизельний навантажувач, візок платформений та інше складське обладнання, що здатне знизити собівартість складських послуг.

В асортименті компанії «ГРОССЛІФТ» - складське обладнання найрізноманітніших конструкцій, що відрізняється економічністю, вироблене з використанням сучасних технологій, високопродуктивне, здатне служити довгий час і дає можливість знизити собівартість зберігання товарів.

Продаж вилкових навантажувачів

Вилковий навантажувач вважається найпопулярнішим видом навантажувальної техніки такого типу. Це універсальний пристрій, що використовується при розвантаженні, навантаженні, переміщенні вантажів - штучних або розміщених на палетах.

Навантажувач вилочний буває різних конструктивних варіантів. Розрізняють, наприклад, колісні навантажувачі (зокрема, пневмоколісні) за типом ходового пристрою, електричні навантажувачі, що працюють за рахунок електродвигуна і акумуляторних елементів живлення. Електронавантажувачі володіють чималою кількістю істотних переваг, серед яких екологічна безпека, економічність, низький рівень робочого шуму. Електричний навантажувач є практично безальтернативним варіантом вантажно-розвантажувальної техніки, що застосовується в закритих приміщеннях.

Якщо ви шукаєте, де купити вилочний навантажувач, звертайтесь до компанії "ГРОССЛІФТ"!

Продаж навантажувачів в Україні - основний напрямок діяльності підприємства. Фірма пропонує навантажувачі виробництва компаній CLARK (дизельні, газові та електричні), XILIN (дизельні та електричні), SHANGLI (газові, бензинові та дизельні).

Продаж дизельних навантажувачів

Особливе місце в асортименті компанії "ГРОССЛІФТ" займають дизельні навантажувачі. Як уже було зазначено вище, компанія пропонує дизельні навантажувачі виробництва фірм CLARK, XILIN, SHANGLI.

Будь-який дизельний навантажувач, представлений в каталозі техніки компанії, має високі технічні показники. Компанія ТВК "Нова" пропонує дизельні навантажувачі за кращими цінами.

Ручний гідравлічний візок (рокла)

Ручний гідравлічний візок, або рокла, - найпоширеніший і конструктивно простий вид вантажопідйомного обладнання. Застосовується для підіймання і транспортування вантажів на палетах твердою, рівною і гладкою підлогою, а також будь-яких упакованих вантажів з габаритами і вагою, що не перевищують її технічні характеристики.

Пересування візка здійснюється в ручному режимі, а підіймання вантажу здійснюється за допомогою гідравлічної системи з ручним накачуванням.

Ручний гідравлічний візок - це важливий компонент ефективної логістики складу, супермаркету або виробничого цеху.

У нас також діє спеціальна комерційна пропозиція стосовно навантажувачів б/в!


Купуйте техніку в "ГРОССЛІФТ" - довіряйте техніці, перевіреній часом!

 
 

Контактна особа

Контакти

Продаж та оренда навантажувачів в Україні, стелажі для складу, гідравлічний візок, шини для навантаж
(основний офіс)

02099, Україна, Київська, Київ, вул. Зрошувальна, будинок 15б
  • +38 (067) 407-03-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create