Про компанію

Навантажувачі продаж і оренда - «ГРОССЛІФТ»

Вилковий навантажувач, дизельний навантажувач, візок платформений, електронавантажувачі, гідравлічні візки та інше обладнання для складів пропонує компанія «ГРОССЛІФТ».

Складське обладнання є найважливішою ланкою логістичної системи будь-якого підприємства. Команда кваліфікованих спеціалістів компанії ТВК «Нова» допоможе вибрати вилочний навантажувач, дизельний навантажувач, візок платформений та інше складське обладнання, що здатне знизити собівартість складських послуг.

В асортименті компанії «ГРОССЛІФТ» - складське обладнання найрізноманітніших конструкцій, що відрізняється економічністю, вироблене з використанням сучасних технологій, високопродуктивне, здатне служити довгий час і дає можливість знизити собівартість зберігання товарів.

Продаж вилкових навантажувачів

Вилковий навантажувач вважається найпопулярнішим видом навантажувальної техніки такого типу. Це універсальний пристрій, що використовується при розвантаженні, навантаженні, переміщенні вантажів - штучних або розміщених на палетах.

Навантажувач вилочний буває різних конструктивних варіантів. Розрізняють, наприклад, колісні навантажувачі (зокрема, пневмоколісні) за типом ходового пристрою, електричні навантажувачі, що працюють за рахунок електродвигуна і акумуляторних елементів живлення. Електронавантажувачі володіють чималою кількістю істотних переваг, серед яких екологічна безпека, економічність, низький рівень робочого шуму. Електричний навантажувач є практично безальтернативним варіантом вантажно-розвантажувальної техніки, що застосовується в закритих приміщеннях.

Якщо ви шукаєте, де купити вилочний навантажувач, звертайтесь до компанії "ГРОССЛІФТ"!

Продаж навантажувачів в Україні - основний напрямок діяльності підприємства. Фірма пропонує навантажувачі виробництва компаній CLARK (дизельні, газові та електричні), XILIN (дизельні та електричні), SHANGLI (газові, бензинові та дизельні).

Продаж дизельних навантажувачів

Особливе місце в асортименті компанії "ГРОССЛІФТ" займають дизельні навантажувачі. Як уже було зазначено вище, компанія пропонує дизельні навантажувачі виробництва фірм CLARK, XILIN, SHANGLI.

Будь-який дизельний навантажувач, представлений в каталозі техніки компанії, має високі технічні показники. Компанія ТВК "Нова" пропонує дизельні навантажувачі за кращими цінами.

Ручний гідравлічний візок (рокла)

Ручний гідравлічний візок, або рокла, - найпоширеніший і конструктивно простий вид вантажопідйомного обладнання. Застосовується для підіймання і транспортування вантажів на палетах твердою, рівною і гладкою підлогою, а також будь-яких упакованих вантажів з габаритами і вагою, що не перевищують її технічні характеристики.

Пересування візка здійснюється в ручному режимі, а підіймання вантажу здійснюється за допомогою гідравлічної системи з ручним накачуванням.

Ручний гідравлічний візок - це важливий компонент ефективної логістики складу, супермаркету або виробничого цеху.

У нас також діє спеціальна комерційна пропозиція стосовно навантажувачів б/в!


Купуйте техніку в "ГРОССЛІФТ" - довіряйте техніці, перевіреній часом!

 
 

Види діяльності

Продаж обладнання для складів від компанії “ГРОССЛІФТ" - це найнижчі ціни на ринку України і товари, що відзначаються високою якістю.

“ГРОССЛІФТ” реалізує складське обладнання: вилочний навантажувач, дизельний навантажувач, візок платформений, електронавантажувач, гідравлічний візок тощо.

Оптовим і постійним покупцям ми готові запропонувати максимально вигідні умови співпраці, що виражаються у спеціальних умовах оплати. На все обладнання надається гарантія.

Особливе місце в асортименті займає сучасна техніка для складу - вилочні навантажувачі, мобільні рампи і штабелери. Популярністю користуються самохідні штабелери, а також дизельні навантажувачі, які завдяки економічності двигунів, функціональності і великій вантажопідйомності є оптимальним варіантом для складів великих і середніх розмірів.

Серед найпопулярніших моделей можна виділити навантажувач FD20T, FD20 і FD35. Останній може обладнуватися як механічною, так і автоматичною коробкою передач, а висота підйому цієї моделі - 5 метрів.

Асортимент продукції включає в себе металеві стелажі різноманітних конструкцій (пересувні стелажі для складу, компактні палетні стелажі, полиці і пристосування для зручного зберігання габаритних вантажів).

Завдяки тісній співпраці з заводами, що виробляють штабелери, стелажі і навантажувачі, ми можемо запропонувати найбільш вигідні ціни та оптимальні умови постачання техніки. Складські стелажі, електричний навантажувач, штабелер, дизельний навантажувач та інше обладнання складає основу сучасного складу, є невід'ємною складовою процесу зберігання і транспортування вантажів.

Наша компанія готова запропонувати Вам найширший вибір складської техніки, яка задовольнить найвимогливішого клієнта у вирішенні завдань за допомогою підйомно-транспортного обладнання.

Завдяки широкому асортименту і високому ступеню надійності складської техніки, а також наявності обширної технічної бази, ми забезпечуємо ефективне виконання будь-яких складських робіт.

Основні види діяльності нашої компанії:

- Продаж навантажувачів і техніки для складу.
- Складські дизельні та електричні навантажувачі CLARK (Німеччина), XILIN (Китай).
- Продаж б/в.
- Ремонт і сервісне обслуговування підйомно-транспортного обладнання.
- Оренда навантажувачів.
- Стелажі для складу - проектування, продаж, доставка.
- Ручний гідравлічний візок (рокла) - продаж, доставка.

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування на території України, а також капітальні ремонти на своїй власній технічній базі.

Постачаємо запчастини та комплектуючі для навантажувачів:

- Акумуляторні батареї;
- Шини для навантажувачів Треллеборг (Швеція);
- Запчастини до будь-яких моделей навантажувачів, зі складу та під замовлення.

Докладніше про нас читайте на сайті: tvknova.ub.ua/ua

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Продаж та оренда навантажувачів в Україні, стелажі для складу, гідравлічний візок, шини для навантаж
(основний офіс)

02099, Україна, Київська, Київ, вул. Зрошувальна, будинок 15б
  • +38 (067) 407-03-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create